SUPA24
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl, hoge plafonds
Woonkamer
Woonkamer
214 000 €
(2 038 € / m²)
Verkoop
4
1
105 m²
Rue du Général de Gaulle, Gaillon

slaapkamer4
vlak105 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Venez découvrir cet appartement qui offre de beaux espaces pour vous et votre famille. Situé dans un quartier calme de Gaillon, à 10 minutes à pieds d...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 142dagen
Bijgewerkt: 80dagen

Plaatsen

Rue du Général de Gaulle, Gaillon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

l'Adresse Louviers - l'Adresse Louviers