SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
169 000 €
(4 122 € / m²)
Verkoop
2
1
41 m²
Fréjus

slaapkamer2
vlak41 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Dans résidence sécurisée proche des commerces, entre la base nature et le centre ville de FREJUS. Appartement 2 pièces en étage avec ascenseur, compos...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Fréjus
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Eden Park Immobilier