SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
90 000 €
(1 475 € / m²)
Verkoop
3
1
61 m²
Grande Rue, Frasne

slaapkamer3
vlak61 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Frasne, dans un petit immeuble, T3 a renover très lumineux comprenant entrée, cuisine, séjour, 2 chambres, salle bain, wc,cave, et grand comble aménag...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 494dagen
Bijgewerkt: 493dagen

Plaatsen

Grande Rue, Frasne
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

L'immobilier Pontissalien - Pontarlier