SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
219 900 €
(2 177 € / m²)
Verkoop
6+
1
101 m²
Zone Industrielle le Ventillon, Fos-sur-Mer

slaapkamer6+
vlak101 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Vincent Oddo vous propose: FOS SUR MER - LA SALADELLE. Située dans un immeuble calme à proximité immédiate de l'étang, cet appartement en...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Zone Industrielle le Ventillon, Fos-sur-Mer
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France