SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
132 000 €
(1 913 € / m²)
Verkoop
4
1
69 m²
Route Nationale 7, Évry-Courcouronnes

slaapkamer4
vlak69 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Cédric Josy vous propose: ***Appartement T4 Rénové avec Vue Imprenable à Évry***Situé au 8ème étage d'un immeuble de 12 niveaux, cet appa...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Route Nationale 7, Évry-Courcouronnes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France