SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
167 000 €
(2 288 € / m²)
Verkoop
4
1
73 m²
Route Nationale 7, Évry-Courcouronnes

slaapkamer4
vlak73 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Dorothée Civit vous propose: SUPERBE 4 PIÈCES ENTIÈREMENT RÉNOVÉ – AUCUN TRAVAUX À PRÉVOIR – ÉVRY secteur LE MOUSSEAU (91)Vous recherchez...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Route Nationale 7, Évry-Courcouronnes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France