SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
167 000 €
(2 738 € / m²)
Verkoop
3
1
61 m²
Route Nationale 7, Évry-Courcouronnes

slaapkamer3
vlak61 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Christopher KOUMAR vous propose: Appartement T3 moderne avec loggia – Résidence 2018 – Quartier Bois Sauvage à ÉvrySitué dans une résiden...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteKeukenapparatuurVloerGebouwtypeBeveiligingHouten vloerHoge plafondsNa de reconstructieNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 16dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Route Nationale 7, Évry-Courcouronnes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France