SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
399 900 €
(5 881 € / m²)
Verkoop
3
1
68 m²
Quai Charles-Albert Besson, Évian-les-Bains

slaapkamer3
vlak68 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

C’est dans un écrin de verdure que se dresse cette résidence avec deux bâtiments à l’architecture résolument contemporaine. Tournée vers le Lac Léman,...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 494dagen
Bijgewerkt: 45dagen

Plaatsen

Quai Charles-Albert Besson, Évian-les-Bains
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

A&p Immobilier