SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
365 000 €
(4 056 € / m²)
Verkoop
4
1
90 m²
Rue Guy de Maupassant, Étretat

slaapkamer4
vlak90 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Vivez le rêve d'une vie face à l'horizon avec ce splendide appartement de 90 m2, idéalement situé à Étretat, un véritable joyau offrant une vue impren...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 492dagen
Bijgewerkt: 491dagen

Plaatsen

Rue Guy de Maupassant, Étretat
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Demeures Côtières