SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
93 500 €
(1 438 € / m²)
Verkoop
4
1
65 m²
Rue Saint-Mars, Étampes

slaapkamer4
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Mikael Guinada vous propose: En plein coeur d'Etampes !Venez retrouver cet appartement au premier étage en plein coeur du centre-ville d'...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rue Saint-Mars, Étampes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France