SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
55 000 €
(1 667 € / m²)
Verkoop
2
1
33 m²
Place Aristide Briand, Elbeuf

slaapkamer2
vlak33 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Armelle Cereijo vous propose: Situé dans la charmante ville d'Elbeuf, cet appartement de type 2 propose un espace de vie confortable et f...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 89dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Place Aristide Briand, Elbeuf
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France