SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
273 500 €
(2 849 € / m²)
Verkoop
4
1
96 m²
Boulevard André Malraux, Élancourt

slaapkamer4
vlak96 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Découvrez cet agréable appartement familial de 95,75 m² habitables, offrant de beaux volumes et une distribution fonctionnelle idéale pour une vie de ...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Boulevard André Malraux, Élancourt
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER