SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
349 000 €
(3 324 € / m²)
Verkoop
5
2+
105 m²
Boulevard André Malraux, Élancourt

slaapkamer5
vlak105 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Découvrez cet élégant appartement de 5 pièces, idéalement installé au 2ᵉ étage d'un immeuble moderne construit en 2015 à Élancourt. Avec ses 105 m², c...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Boulevard André Malraux, Élancourt
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER