SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
689 000 €
(2 297 € / m²)
Verkoop
6+
2+
300 m²
Quai Freycinet 11, Dunkerque

slaapkamer6+
vlak300 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Plongez dans une opportunité d'investissement unique avec cet immeuble de rapport situé au cœur de Dunkerque, à proximité immédiate de la célèbre Plac...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Quai Freycinet 11, Dunkerque
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER