SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
149 990 €
(1 327 € / m²)
Verkoop
5
2+
113 m²
Rue des Rochelles, Dreux

slaapkamer5
vlak113 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Carole Pihan vous propose :Réf ''Kiri'' Spacieux et lumineux appartement de 113m2 très bien agencé. Petite copropriété de 18 lots. Sur secteur reche...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 494dagen
Bijgewerkt: 493dagen

Plaatsen

Rue des Rochelles, Dreux
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Propriétés Privées