SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
285 000 €
(3 353 € / m²)
Verkoop
4
1
85 m²
Rue Pierre Ceccaldi, Dourdan

slaapkamer4
vlak85 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

DOURDAN - Centre-ville - Dans une résidence agréable et recherchée ! Bel appartement de 4 pièces, situé au 1er étage. Très fonctionnel, il se compose ...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

Rue Pierre Ceccaldi, Dourdan
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

l'Adresse Dourdan - l'Adresse Dourdan