SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
169 000 €
(1 408 € / m²)
Verkoop
6+
1
120 m²
Rue Morel, Douai

slaapkamer6+
vlak120 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Situé en plein centre-ville de Douai, cet immeuble de 120 m2 offre de beaux volumes et une véritable sensation d'espace. Installé en rez-de-chaussée d...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rue Morel, Douai
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER