SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
125 000 €
(2 841 € / m²)
Verkoop
2
1
44 m²
Boulevard Pascal, Dijon

slaapkamer2
vlak44 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

EXCLUSIF - Situé à proximité de toutes les commodités (Tram T2, commerces...), venez découvrir sans tarder ce bel appartement de 44,37m², en très bon ...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 107dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Boulevard Pascal, Dijon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PROPRIETES PRIVEES