SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
159 900 €
(3 719 € / m²)
Verkoop
2
1
43 m²
Rue de la Mer, Courseulles-sur-Mer

slaapkamer2
vlak43 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

iad France - Kévin Moreau vous propose: À vendre – Appartement 2 pièces PMR avec terrasse à Courseulles-sur-MerRare sur le marché ! Venez découvrir ce...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Rue de la Mer, Courseulles-sur-Mer
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France