SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
160 000 €
(2 623 € / m²)
Verkoop
3
1
61 m²
Rue Maurage, Corbeil-Essonnes

slaapkamer3
vlak61 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Découvrez ce superbe appartement de 3 pièces, offrant une superficie de 62 m², situé au 2ᵉ étage d'un immeuble contemporain de 4 étages édifié en 2015...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rue Maurage, Corbeil-Essonnes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER