SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
119 900 €
(3 526 € / m²)
Verkoop
2
1
34 m²
Rue Joseph Berthou, Concarneau

slaapkamer2
vlak34 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Stéphane Maszczyk vous propose: À proximité immédiate du port et des commerces, découvrez cet appartement T2 meublé de 34 m², avec locata...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 149dagen
Bijgewerkt: 69dagen

Plaatsen

Rue Joseph Berthou, Concarneau
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France