SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 540 000 €
(11 667 € / m²)
Verkoop
5
2+
132 m²
Chemin de Cuchet, Combloux

slaapkamer5
vlak132 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

In Ormaret, between Megève and Combloux, discover this exceptional apartment offering a spectacular view of Mont Blanc.Located on the first floor of a...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Chemin de Cuchet, Combloux
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MONT-BLANC IMMOBILIER II