SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
336 000 €
(4 048 € / m²)
Verkoop
5
1
83 m²
Rue Gabriel Péri, Colombes

slaapkamer5
vlak83 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Situé à Colombes, rue Pierre Baduel, cet appartement familial de 83,13 m² situé au 2ᵉ étage d'une résidence bien entretenue, idéal pour une famille à ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue Gabriel Péri, Colombes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER