SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 090 000 €
(7 365 € / m²)
Verkoop
6+
1
148 m²
Rue de l'Orme, Colombes

slaapkamer6+
vlak148 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ERA MAIRIE DE COLOMBES vous présente en exclusivité un appartement d'exception, véritable bien rare sur le marché colombien, idéalement situé en plein...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue de l'Orme, Colombes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ERA MAIRIE DE COLOMBES