SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
255 000 €
(5 667 € / m²)
Verkoop
3
1
45 m²
Rue Gabriel Péri, Colombes

slaapkamer3
vlak45 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Découvrez ce charmant appartement de 3 pièces, situé au 2e étage d'un immeuble des années 1930 à Colombes. D'une surface de 45 m², ce bien traversant ...

Parameters

Gegenereerd door AI

Houten vloerNatuurlijk lichtOpen leefruimte

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Rue Gabriel Péri, Colombes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER