SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
149 500 €
(1 869 € / m²)
Verkoop
4
1
80 m²
Route du Plan de Linéa, Coaraze

slaapkamer4
vlak80 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Cynthia WALLISER vous propose: Au cOEur du village de Coaraze, découvrez cet appartement de 4 pièces offrant de beaux volumes et un cadre...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Route du Plan de Linéa, Coaraze
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France