SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
285 000 €
(5 700 € / m²)
Verkoop
2
1
50 m²
Place Hector Berlioz, Claix

slaapkamer2
vlak50 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Sarah Rozière (06 99 86 19 42) vous propose : Appartement T2 avec balcon à Claix.Nichée au cOEur d’un parc classé à la française dans la ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 67dagen
Bijgewerkt: 67dagen

Plaatsen

Place Hector Berlioz, Claix
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France