SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
330 900 €
(4 189 € / m²)
Verkoop
4
1
79 m²
Place Hector Berlioz, Claix

slaapkamer4
vlak79 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Corinne Rouyer (06 33 91 84 03) vous propose : Venez découvrir cet appartement d'environ 78 m² environ avec balcon et 2 places de parking...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 159dagen
Bijgewerkt: 59dagen

Plaatsen

Place Hector Berlioz, Claix
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France