SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
235 000 €
(4 796 € / m²)
Verkoop
2
1
49 m²
Allée Cavalière, Chambéry

slaapkamer2
vlak49 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Découvrez ce très joli T2 situé dans l’un des quartiers résidentiels les plus appréciés de Chambéry, un secteur calme et privilégié, à seulement quelq...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 71dagen
Bijgewerkt: 71dagen

Plaatsen

Allée Cavalière, Chambéry
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Planifique Immobilier