SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
70 000 €
(1 167 € / m²)
Verkoop
3
1
60 m²
Place Leon Gambetta, Cavaillon

slaapkamer3
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Camille NOUGUIER vous propose: À vendre – T3 lumineux avec vue dégagée – Cavaillon (Résidence Saint-Gilles)Vous cherchez un bon investiss...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 40dagen
Bijgewerkt: 35dagen

Plaatsen

Place Leon Gambetta, Cavaillon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France