SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
105 000 €
(3 088 € / m²)
Verkoop
2
1
34 m²
Impasse des Halles, Cauterets

slaapkamer2
vlak34 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Virginie Texier vous propose: Nouveau-Cauterets-Centre villeDécouvrez cet appartement , situé au cOEur de la station thermale et de monta...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 122dagen
Bijgewerkt: 83dagen

Plaatsen

Impasse des Halles, Cauterets
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France