SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
279 000 €
(4 227 € / m²)
Verkoop
3
1
66 m²
Route du Luxembourg, Cattenom

slaapkamer3
vlak66 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Appartement situé dans une belle résidence à taille humaine au cœur de la commune recherchée de Cattenom.Situé au 1er étage, ce bel appartement T3 de ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Route du Luxembourg, Cattenom
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Id Immobilier