SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 700 000 €
(17 895 € / m²)
Verkoop
4
2+
95 m²
Allée de la Mala, Cap-d'Ail

slaapkamer4
vlak95 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Discretion meets distinction in this rare, off-market penthouse opportunity in the highly sought-after enclave of Cap d’Ail, just moments from Monaco....

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Allée de la Mala, Cap-d'Ail
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Polarius International Real Estate Limited

Rhodri Ellis OWEN