SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
549 000 €
(6 863 € / m²)
Verkoop
4
1
80 m²
Allée du Parc Springland, Cannes

slaapkamer4
vlak80 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A27357BC06 - Discover this Bright 80m2 Duplex in the heart of Cannes Banane, just steps away from the famous Rue d'Antibes and minutes from the beach....

Parameters

Gegenereerd door AI

Natuurlijk lichtHaardAparte keukenApart toilet

Ander
Leeftijd van het aanbod: 494dagen
Bijgewerkt: 494dagen

Plaatsen

Allée du Parc Springland, Cannes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Leggett Immobilier