SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
585 000 €
(8 357 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
70 m²
Allée du Parc Springland, Cannes

slaapkameratypical
vlak70 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A20167FT06 - Lovely property of Bourgeois style for sale, located in the Banane district of Cannes. The apartment is composed by a spacious living roo...

Parameters

Gegenereerd door AI

Hoge plafondsAparte keukenDouchecabineBad

Ander
Leeftijd van het aanbod: 495dagen
Bijgewerkt: 495dagen

Plaatsen

Allée du Parc Springland, Cannes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Leggett Immobilier