SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
890 000 €
(7 063 € / m²)
Verkoop
4
1
126 m²
Allée du Parc Springland, Cannes

slaapkamer4
vlak126 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Diese helle und geräumige 3-Bett-Wohnung im bürgerlichen Stil (126 m²) anbieten zu können. Dieses Belle-Époque-Juwel befindet sich in Cannes Croix des...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 494dagen
Bijgewerkt: 493dagen

Plaatsen

Allée du Parc Springland, Cannes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Polarius International Real Estate Limited