SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
450 000 €
(7 258 € / m²)
Verkoop
3
1
62 m²
Rue Haute, Cannes

slaapkamer3
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Two bedroom apartment Cannes Le Suquet invites you to experience the heart of Cannes, offering a refined address within its storied old town. This 62 ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Rue Haute, Cannes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Baerz & Co Luxury Homes International