Lijst met aanbiedingen
9
9
9
3 710 000 €
(29 919 € / m²)
Verkoop
4
1
124 m²
Boulevard de la Croisette, Cannes
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
4
vlak
124 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Tento krásný 4pokojový byt v luxusní rezidenci na Croisette nabízí nádherný výhled na park a moře.
Byt o rozloze přibližně 124,16 m² se skládá ze v...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Airconditioning
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Terras
Weergave
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
C - Economisch
gebouwtype:
Ander
Verwarmingstype:
Elektrisch
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
111dagen
Bijgewerkt:
111dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Boulevard de la Croisette, Cannes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.