SUPA24
2 350 000 €
(21 364 € / m²)
Verkoop
3
1
110 m²
Place du 18 Juin, Cannes

slaapkamer3
vlak110 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Discover this exceptional property located in the heart of the sought-after California district in Cannes, in a secure and intimate residence. With a ...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteVloerHouten vloerHoge plafonds

Ander
Leeftijd van het aanbod: 163dagen
Bijgewerkt: 163dagen

Plaatsen

Place du 18 Juin, Cannes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME HUNTS