SUPA24
Overig
Overig
Overig
3 600 000 €
(28 346 € / m²)
Verkoop
2
2+
127 m²
Boulevard de la Croisette, Cannes

slaapkamer2
vlak127 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

In the prestigious MONDRIAN residence, ideally located in the heart of the Croisette, superb, bright 127 sqm 1 bedroom appartment offering a magnifice...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 238dagen
Bijgewerkt: 238dagen

Plaatsen

Boulevard de la Croisette, Cannes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Living on the Côte d'Azur

Ab Kuijer