SUPA24
Overig
Overig
Overig
4 500 000 €
(46 875 € / m²)
Verkoop
2
2+
96 m²
Boulevard de la Croisette, Cannes

slaapkamer2
vlak96 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover this prestigious 3 room flat of 96m2 on the fourth floor of an luxury residence facing the Palais des Festivals offering a concierge service ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 237dagen
Bijgewerkt: 236dagen

Plaatsen

Boulevard de la Croisette, Cannes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Living on the Côte d'Azur

Ab Kuijer