SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
450 000 €
(4 545 € / m²)
Verkoop
5
1
99 m²
Rue Collomb, Bron

slaapkamer5
vlak99 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

EXCLUSIVE – BRON CITY CENTER. Just steps from shops, public transport (bus and tram), and the Fort de Bron, discover this 99.69 sqm apartment (120 sqm...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteHaardApart toiletHalKeukenapparatuurNa de reconstructie

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Rue Collomb, Bron
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BARNES Lyon