SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
146 000 €
(2 147 € / m²)
Verkoop
3
1
68 m²
Rue Principale, Bootzheim

slaapkamer3
vlak68 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Dans une petite copropriété de 3 logements seulement avec entrée individuelle, située dans un environnement calme et agréable, cet appartement de 68 m...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Rue Principale, Bootzheim
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Agence De L'ill - Laurence Wach Immobilier