SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
139 000 €
(2 957 € / m²)
Verkoop
2
1
47 m²
Rue Prosper Ferradou, Blagnac

slaapkamer2
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Clement Mottes vous propose: Grand T2 de 47m² centre BlagnacAu cOEur du centre historique, cet appartement se situe dans une bâtisse qui ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue Prosper Ferradou, Blagnac
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France