SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
359 700 €
(5 710 € / m²)
Verkoop
3
1
63 m²
Rue des Gemmeurs, Biscarrosse

slaapkamer3
vlak63 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Exclusivité CABINET BEDIN - BISCARROSSE PLAGE. À quelques pas de l’océan, au sein d’une résidence bien entretenue, découvrez cet appartement lumineux ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 105dagen
Bijgewerkt: 32dagen

Plaatsen

Rue des Gemmeurs, Biscarrosse
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

S.A.S. CABINET BEDIN