SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
179 900 €
(1 417 € / m²)
Verkoop
6+
1
127 m²
Route de Besançon, Beure

slaapkamer6+
vlak127 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Venez découvrir cet appartement dans une maison individuelle composée de 4 grandes chambres, cuisine équipée, séjour - 4 grandes chambres de 14 M 2 ca...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Route de Besançon, Beure
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nicolas DAVID