SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
145 000 €
(1 933 € / m²)
Verkoop
4
1
75 m²
Grand Place, Béthune

slaapkamer4
vlak75 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Katie Pruvot vous propose: Appartement 4 pièces avec Balcon - Résidence Sécurisée avec Ascenseur - BéthuneUn appartement lumineux et fonc...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Grand Place, Béthune
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France