SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
149 000 €
(3 634 € / m²)
Verkoop
2
1
41 m²
Rue Albert Lailhacar, Bègles

slaapkamer2
vlak41 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Daisy Bernasconi vous propose: Appartement T2 à Bègles | Résidence Les Salines | Balcon Sud & ParkingUN EMPLACEMENT STRATEGIQUE AUX PORTE...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 17dagen

Plaatsen

Rue Albert Lailhacar, Bègles
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France