SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
120 000 €
(3 429 € / m²)
Verkoop
1
1
35 m²
Rue de Paris, Beaumont-sur-Oise

slaapkamer1
vlak35 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Découvrez cet appartement lumineux d'une pièce de 35 m², lové au dernier étage d'un immeuble récent et bien entretenu, datant de 2015. Ce cocon se sit...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Rue de Paris, Beaumont-sur-Oise
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER