SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
185 500 €
(2 473 € / m²)
Verkoop
3
1
75 m²
Rue de Blotzheim, Bartenheim

slaapkamer3
vlak75 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Sur la commune de Bartenheim, découvrez cet appartement de type F3 de 75,75m2 composé d'une entrée, une cuisine séparée, un séjour de 32.52m2 avec deu...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue de Blotzheim, Bartenheim
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Paquin Immobilier